Etoto opinie

Zakłady bukmacherskie Etoto promowane są przez dziennikarski gwiazdozbiór, co sugerowałoby, że firma ta należy do czołówki polskich bukmacherów. Jakie są opinie graczy o Etoto i czy faktycznie do godny polecenia bukmacher?

Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol, Tomasz Hajto, Przemysław Rudzki, Artur Wichniarek czy Tomasz Smokowski – to imponująca plejada gwiazd, które są ambasadorami marki Etoto. W ramach swojego kanału na YouTube Etoto TV posiada kilka rozpoznawalnych formatów wideo m.in. “Piłkarski Quiz Pod Napięciem” i bokserki magazyn “W ringu”. Widownia tych programów sięga kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Czy to przekłada się na jakość oferowanych usług przez Etoto?


Co do stricte bukmacherskiej strony – Etoto od dwóch lat rośnie w siłę i notuje duży przyrost graczy, ale to wciąż w porównaniu do polskich potentatów niszowy “buk”. Dlaczego? Sprawdźmy!

Zakłady Etoto – ocena 6/10

Etoto regularnie poszerza ofertę, to fakt, ale wciąż w zakładach można spotkać wiele brakujących rynków. Obstawiasz podstawowe rynki? W takim razie, to bukmacher, który cię zadowoli. Gorzej jeśli decydujesz się typować wyniki bardziej szczegółowe takie jak handicapy lub grasz nietypowe ligi i sporty. Co na plus? Zakłady na e-sport.

Oczywiście w Etoto obstawiać można w formule przedmeczowej i live. Musimy jednak stwierdzić, że typowanie “na żywo” ograniczyć należy do minimum – często brakuje meczów, a jeśli już są to tylko w podstawowej ofercie kursowej. Co gorsza, w Etoto jesteśmy skazani tylko na graficzny podgląd boiskowych wydarzeń – brakuje transmisji live.

Wysokość kursów Etoto notowana jest na średnim poziomie. Szału nie ma, ale dramatu także. Są one po prostu przeciętne.

Strona internetowa – ocena 8/10

Stosunkowo niedawno, bo dwa lata temu Etoto znacząco przebudował stronę internetową. Wcześniej była ona wyjątkowo archaiczna, a teraz może się podobać! Prosty układ menu, czytelność i łatwa nawigacja sprawiają, że po Etoto łatwo się poruszać. Co więcej, strona działa szybko i płynnie, co pozwala na błyskawiczne wytypowanie kuponu.

Bonusy i promocje – ocena 6/10

Aktualnie Etoto nie oferuje specjalnego kodu bonusowego, który powiększa standardowy bonus powitalny. Ogólna oferta dla nowych klientów nie imponuje, bo to bonus 200% od wpłaty do 200 zł. U konkurencyjnych bukmacherów z kodem promocyjnym można zyskać freebet, zakład bez ryzyka i dodatkowo o wiele wyższy bonus od depozytu.

Plusem są liczne promocje dla stałych graczy, co przy aktywnej grze pozwala zyskać bonusy freebet lub zwroty stawek.

Mobilna aplikacja – ocena 8/10

Tak jak strona internetowa etoto.pl tak i mobilna aplikacja na iOS oraz Android może się podobać. Od strony technicznej to dobry bukmacher. Etoto mobile śmiga bez zarzutu dając swobodny dostęp do konta za pośrednictwem telefonu.

Płatności – ocena 8/10

Etoto oferuje błyskawiczne wpłaty przez system dotpay, kartę kredytową/debetową, BLIK, Przelewy 24, Neteller i Skrill – form jest naprawdę wiele i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Testując płatności zleciliśmy wpłatę przez BLIK a pieniądze pojawiły się na naszym koncie w ciągu kilku sekund, więc słowo błyskawiczne w tym przypadku jest na miejscu.

Wypłaty, tak jak u pozostałych bukmacherów można dokonywać na konto bankowo. Czas oczekiwania? Maksymalnie trzy dni robocze.

Obsługa klienta – ocena 8/10

Co najważniejsze, jest czat “na żywo”, który działa w godzinach 9:00 – 21:00. Testując go zaraz po rozpoczęciu rozmowy dołączył konsultant, który był otwarty na rozwiązanie naszych problemów. Dodatkowo w Etoto działa e-mail [email protected], gdzie można pisać. Co więcej, na stronie bukmachera dostępny jest FAQ z wyczerpującymi odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Jak gracze oceniają Etoto?

Przedstawiamy kilka wybranych opinii, które przesłali nam gracze Etoto:

Etoto to oszuści pod byle pretekstem unikają wypłaty wygranych!!! – Marek

Cóż za niski bonus na start? Kiepskie to Etoto – Dinuso1991

Fajnie się reklamują, ale do renomowanego buka im sporo brakuje – Max

Nie ma co narzekać – promocje dla stałych graczy to naprawdę sztos w Etoto – Wix

Ocena Etoto

👍 Kategoria 🔥  Ocena
Zakłady sportowe6/10
Strona etoto.pl8/10
Bonusy i promocje6/10
Aplikacja mobile8/10
Kursy6/10
Opcje płatnicze8/10

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *