Etoto aplikacja

Etoto obstawianie zakładów możliwe jest przy użyciu telefonu i mobilnej aplikacji bukmacherskiej. Sprawdź – jak zainstalować aplikację Etoto i jak typować zakłady mobile!

Zakłady bukmacherskie Etoto doskonale wpisują się w rynkowe trendy, które sugerują, że już niebawem najwięcej stawianych zakładów będzie właśnie przez telefon. Tak jak internet wyparł stacjonarne punkty bukmacherskie, tak smartfony coraz częściej zastępują komputery. Widać to w zakładach sportowych, gdzie już teraz niemalże połowa zakładów pochodzi z sieci mobile!

Etoto po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku przeszedł ogromny lifting, który dotyczył oferty bukmachera, nowych technologii i produktów marketingowych. Jedną z nowości to mobilna aplikacja Etoto.

Na co pozwala aplikacja Etoto?

  • Rejestrację konta i odbiór bonusu
  • Błyskawiczne logowanie przy użyciu odcisku palca
  • Dedykowane promocje dostępne tylko w aplikacji
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • Pełny dostęp do zakładów przedmeczowych i live
  • Pozostałe funkcje w zakładach
  • Powiadomienia o wynikach i rozstrzygniętych kuponach w formie push

Kto może korzystać z mobilnej aplikacji Etoto?

Aplikacja Etoto działa na dwóch najpopularniejszych systemach w smartfonach, czyli Android i iOS.

Aplikacja Etoto na Android i iOS
Aplikacja Etoto na Android i iOS

Do poprawnego działania aplikacji Etoto zaleca system Android 5.0 i wyższy. Wiadomo – im lepsze urządzenie mobilne, tym większa płynność funkcjonowania aplikacji. Testując aplikację w naszych telefonach nie natrafiliśmy na większe błędy lub spowolnione działanie.

Instalacja aplikacji – Android

Etoto mobile nie jest dostępne w Google Play, ponieważ instytucja to przez wzgląd na swoją politykę blokuje wszystkie aplikacje bukmacherskie. Dlatego instalacja aplikacji Etoto możliwa jest bezpośrednio ze strony bukmachera.

Instalując oprogramowanie z innego źródła niż Google Play najpierw należy zmienić ustawienia w swoim telefonie, czyli zezwolić na “instalowanie programów z niezaufanych źródeł”. Tego typu korektę w swoim telefonie możesz wykonać przechodząc do zakładki “ustawienia” i “zabezpieczenia telefonu”.

Aplikacja Etoto jest w pełni legalna i bezpieczna, ale kroki te są niezbędne, byś mógł ją pobrać na swojego smartfona. Po pobraniu aplikacji należy rozpocząć proces instalacji Etoto mobile i postępować zgodnie ze standardowymi komunikatami.

Pamiętaj, aplikacja działa od systemu Android 5.0 wzwyż.

Instalacja aplikacji – iOS

Użytkownicy posiadający iPhone’a czy inne urządzenie z systemem iOS (iPad) mogą aplikację Etoto znaleźć w App Store i stamtąd dokonać instalacji.

Podczas pobierania może pojawić się komunikat, w którym należy potwierdzić swoją pełnoletność.

Tutaj znajduje się aplikacja Etoto w App Store: https://itunes.apple.com/us/app/etoto-zak%C5%82ady-bukmacherskie/id1439175785?l=pl&ls=1&mt=8

Aplikacja na pozostałe urządzenia

Gracze korzystający z pozostałych urządzeń mobilnych (m.in. Windows Mobile) nie mogą pobrać dedykowanej aplikacji Etoto. To jednak nie oznacza, że nie zagrają u tego bukmachera przez telefon. Wręcz przeciwnie – dla nich oferowana jest mobilna wersja strony internetowej etoto.pl, która dostosuje się do posiadanego urządzenia.

Jeśli nie chcesz instalować aplikacji lub masz inny telefon (bez Androida i iOS) wejdź na stronę etoto.pl w przeglądarce swojego urządzenia, co pozwoli także na dostęp do oferty tego bukmachera.

Bonusy w aplikacji Etoto

Co jakiś czas Etoto oferuje okresowe promocje dostępne tylko w zakładach przez mobilną aplikację. Jakiś czas temu oferował kod bonusowy na darmowy zakład o wartości 20 zł. Z tego punktu widzenia korzystanie z aplikacji Etoto może być dodatkowo opłacalne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *