Etoto rejestracja

Wyjaśnimy pierwszy krok, jaki trzeba podjąć, by postawić zakład w Etoto. Mianowicie, chodzi o rejestrację konta, dzięki której staniesz się pełnoprawnym klientem Etoto z możliwością odbioru bonusu na start.

Na początek najważniejsza informacja: konto w Etoto założyć może tylko pełnoletnia osoba. Wszelkie próby złamania tej zasady zostaną szybko „wyłapane”, ponieważ w procesie weryfikacji danych osobowych należy przesłać do Etoto skan dokumentu tożsamości potwierdzający m.in. pełnoletność.

W Etoto konto zarejestrować możesz przez internet za pośrednictwem strony etoto.pl i mobilnej aplikacji.

Co potrzebujesz, by założyć konto w Etoto?

Na pewno pod ręką musisz mieć któryś z dokumentów tożsamości, czyli dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo w procesie rejestracji Etoto wymaga podania przez ciebie takich informacji jak:

  • imię, 
  • nazwisko, 
  • płeć, 
  • data urodzenia, 
  • numer PESEL, 
  • miejsce zamieszkania, 
  • adres e-mail, 
  • numer telefonu, 
  • numer paszportu lub dowodu osobistego, 
  • numer Rachunku bankowego,

Pewnie jesteś zdziwiony, że założenie konta wiąże się z tak restrykcyjną procedurą podania dużej ilości danych osobowych? To normalne, bo tego typu praktyki stosowane są u pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce. Etoto nie jest wyjątkiem.

Jak zarejestrować konto w Etoto?

Rejestracja w Etoto polega na wypełnieniu formularzu Etoto dostępnego na stronie bukmachera. Po prostu aby założyć konto należy krok po kroku odpowiedzieć na każde z pytań dotyczące imienia, nazwiska, adresu itd.

Formularz rejestracji Etoto
Formularz rejestracji Etoto

Formularz rejestracyjny składa się z trzech etapów:

W pierwszym kroku podajesz: imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail.

W drugim kroku uzupełniasz bardziej szczegółowe informacja odnośnie: narodowości, numeru PESEL, dokumentu tożsamości, numeru telefonu i dokładnego adresu zamieszkania

W trzecim kroku należy uzupełnić pola związane z loginem, hasłem, walutą i kodem bonusowym. Tutaj także trzeba zaznaczyć wymagane zgody dotyczące polityki prywatności i potwierdzić pełnoletność…

Etoto kod bonusowy - rejestracja
Etoto kod bonusowy – rejestracja

Klikając „załóż konto” pojawi się komunikat, by przesłać numer konta bankowego (na który będziesz otrzymywał wypłaty) i załączyć skany dokumentu tożsamości. Nie musisz tego od razu robić, ponieważ na weryfikacje konta, czyli podanie numeru konta bankowego i przesłanie skanów masz 90 dni. No ale jeśli chcesz od razu rozpocząć grę w Etoto, to zweryfikuj konto, a otrzymasz link aktywacyjny (na adres e-mail), który pozwoli zalogować się do Etoto.

Co daje rejestracja w Etoto?

Rejestracja EtotoKod bonusowy
Bonus na start 🔥 200% bonus do 200 zł
PromocjeBonus return
Weekendowe granie
Typuj Naszą
Top 3
e-Granie
Kornery
Mniej/więcej
Nocne granie
Oferta zakładówZakłady przedmeczowe
Zakłady live
FunkcjeCash-Out
Mobilna aplikacja

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *